4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Radiotelefonów » Topcom
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do radiotelefonów Topcom

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na baterie oraz akumulatory do radiotelefonów (walkie-talkie) oferowanych przez znaną firmę Topcom.
Firma Topcom jest znany producentem urządzeń telekomunikacyjnych, geodezyjnych i niań domowych. 

Akumulatory do radiotelefonów i odbiorników walkie-talkie sprzedawanych pod marką Topcom zostały złożone z ogniw typu Li-Ion, Li-Polymer lub NiMh.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie całej Unii Europejskiej - do radiotelefonów oraz walkie-talkie marki Topcom - jest zabroniona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii do walkie-talkie marki Topcom należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanego urządzenia tej firmy, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach i o odpowiednich gabarytach.
Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy baterie oraz akumulatory do walkie-talkie (radiotelefonów) oferowane do urządzeń marki Topcom, są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w radiotelefonach wymienionej firmy.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do radiotelefonów sprzedawanych w Polsce i w innych krajach przez firmę Topcomznajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie do radiotelefonów marki Topcom, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik