4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Ładowarki do: » Batimex
Producent: Bati-mex, Batimex, Collection, H-Tronic, Keppower, Minwa, Panasonic, Premium Gold, Sanyo, SkyRC, Varta, Xtar, ZamiennikBatimex - producent szerokiej gamy zamienników baterii oraz akumulatorów do wszelkiego typu urządzeń elektronicznych.

Ładowarki

Firma Handlowa Mikrolity od 2001 r. zajmuje się dystrybucją produktów służących do zasilania urządzeń elektronicznych. Nasza oferta składa się z różnego typu akumulatorów oraz baterii - w tym specjalistycznych. Posiadamy również ładowarki oraz zasilacze do aparatów cyfrowych, laptopów i kamer video. Oferujemy akumulatory i baterie m.in. do elektronarzędzi, maszyn przemysłowych, urządzeń medycznych oraz sprzętu foto-video. Zawsze chętnie służymy pomocą przy doborze prawidłowego produktu do Państwa urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl